عکستو بخندون با فتوشاپ – آموزش تغییر حالت چهره در فتوشاپ

244

0

عکستو بخندون تو فتوشاپ

این پست بخشی از مسیر متخصص فتوشاپ است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

امروز همانطور که از اسمش پیداست با یک آموزش جذاب برای نرم افزار فوتوشاپ در خدمتتان هستیم. می خواهیم به کمک نرم افزار کاربردی فوتوشاپ خنده بر لبان شما بیاوریم و بهتون تغییر حالت چهره با فتوشاپ را آموزش بدهیم .

اگر فرصت تماشای ویدئو ی فوق را ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

کی به این آموزش نیاز داریم ؟

احتمالا براتون پیش اومده که تو یه عکسی خیلی جدی افتاده باشین و با خودتون بگید ای کاش یکم لبخند میزدم ، کاش یکم میخندیدم ، یا شایدم خندیدین اما داخل عکستون اونطوری که میخواین نشون نمیده .

باید بگم که راه حل مشکلتون همینجاااست D:

با یه حرکت چهره ی خودتون یا دوستای جدی تونو خندون و شاد کنین . به راحتی با این آموزش حتی می تونین عکسهایی رو خنده دار هم بکنید یعنی به مقدار خیلی زیادی عکس رو بخندونین که خنده دارو بامزه بشه .

آموزش تغییر حالت چهره در فتوشاپ

خب میریم برای شروع این کار جالب ینی تغیر حالت چهره با فوتوشاپ . اولین کار اینه که عکس مدنظر تونو داخل فوتوشاپ باز کنین .

باز کردن تصویر در فتوشاپ

بعد از اون باید بریم سراغ منوی Filter که از این منو بریم به بخش Liquify تا از اون قسمت تنظیماتی رو که میخوایم اعمال کنیم .

liquify در فتوشاپ

وقتی روی Liquify کلیک کنید یه صفحه براتون باز میشه که این صفحه کاملا مخصوص تغییر حالت چهره هست ینی خیلی تغییرات دیگه هم میتونین تو چهرتون انجام بدین از تغییر سایز یا حالت بینی تا برجسته تر کردن لب ها و بزرگ یا کوچک کردن چشم ها و همین طور تغییر فرم صورت و فک ، اما کار ما در این پست آموزش تغییر چهره با ایجاد لبخند روی عکس هامون هست .

صفحه liquify در فتوشاپ

و شما برای این کار فقط کافیه از قسمت مربوط به صورت و بخش دهان ، میزان لبخند رو زیاد کنین .

آموزش تغییر حالت چهره در فتوشاپ

یعنی : Face-Aware Liquify  >>  Mouth  >>  Smile

به همین راحتی می تونین با استفاده از این بخش تغییر حالت چهره رو انجام بدین !

به پایان آموزش “عکستو بخندون با فتوشاپ” رسیدیم امیدوارم مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد؛ شما می توانید از طریق بخش نظرات، سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید.

مهندس داودی

مهدس عمران | گرافیست | دارای مدرک طراحی های گرافیکی از دانشگاه تهران

1سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments