آموزش سانسور کردن ویدئو با نرم افزار پریمیر

198

0

آموزش سانسور با پریمیر

این پست بخشی از مسیر متخصص پریمیر است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

حتما در کار های روزمره یا شغلتان پیش آمده است که بخواهید یک شیئ و یا یک چهره و یا یک سوژه را را بنا به دلایلی در ویدئوی خود سانسور کنید. در این ویدئو ، آموزش سانسور کردن ویدئو با نرم افزار قدرتمند پریمیر را فرا خواهیم گرفت.

اگرچه سانسور در باطن شاید کار درست یا صحیحی نباشد اما میتواند در جای خود ضروری و عملی غیر قابل انکار برای فایل های ویدئویی باشد. فرض کنید می خواهید محتوایی ارائه دهید که برای کودکان ویا خانواده مناسب نیست و یا حتی میخواهید در راستای حفاظت از شخصی ویدئویی از او را به نمایش بگذارید در آن صورت راهی جز سانسور کردن چهره ی این شخص ندارید.
شما می توانید با مشاهده ی ویدئوی فوق به سادگی ویدئو های شخصی ، فیلم ها و کلیپ های خود را اصطلاحا سانسور نمایید.

درباره ی نرم افزار ادوبی پریمیر

در این آموزش از نرم افزار قدرتمند پریمیر که یکی از غول های نرم افزار سازی جهان ، شرکت ادوبی ، می باشد استفاده شده است ، پریمیر نرم افزاری منحصر به فرد برای تدوین ، تغییر و تولید فایل های ویدئویی است که 16 سال پیش اولین نسخه ی آن در اختیار عموم قرار گرفت. تا الان ( زمان نگارش این متن) 14 نسخه رسمی از این نرم افزار منتشر شده است (منهای آپدیت های بین نسخه ای ) و جدید ترین نسخه ی پریمیر ، نسخه cc2020 است که به تازگی منتشر شده است.
با افتخار اعلام میداریم آکادمی تاتژن تصمیم دارد در صورت استقبال کاربران آموزش نرم افزار ادوبی پریمیر را برای برای هنرجویان خود ارائه نماید.

خب به پایان آموزش سانسور کردن ویدئو با نرم افزار پریمیر رسیدیم . امیدواریم این ویدئو مورد توجه شما قرار گرفته باشد در انتها چنانچه سوال و یا ابهاماتی در خصوص این آموزش دارید در بخش کامنت ها با ما درمیان بگذارید

مهندس الهه محمد دوست

1سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x