آموزش ساخت اکولایزر دایره ای در افتر افکت

1107

0

ساخت اکولایزر دایره ای افتر افکت

این پست بخشی از مسیر متخصص افترافکت است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

در ادامه آموزش های نرم افزار افتر افکت، برای شما دوستان عزیز، آموزش دیگری را برای نرم افزار After effects تدارک دیده ایم. نام این آموزش جذاب ساخت اکولایزر دایره ای در افتر افکت می باشد. این آموزش بسیار کاربردی و مفید می باشد. پس تا انتها همراه ما باشید و از آموزش ویدیویی و متنی استفاده کنید.

آموزش ویدیویی ساخت اکولایزر دایره ای :

اگر شرایط مشاهده ی ویدیو را ندارید، می توانید این آموزش را به صورت متنی در ادامه مطالعه کنید.


تور کیش
تور ارزان کیش ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی معتبر از سراسر ایران با بهترین خدمات تنها در سایت لحظه آخر؛ می توانید تورهای کیش را به همراه جزئیات برگزاری آن ها نظیر قیمت، هتل رزروی، شهر مقصد، مدت زمان اقامت و غیره مشاهده و خریدی مطمئن داشته باشید. نرخ تمامی تور ها به صورت روزانه بررسی می شود.


آموزش ساخت اکولایزر دایره ای در افتر افکت به صورت متنی :

در این ویدئو، آموزش ساخت اکولایزر صدا دایره ای شکل را آموزش داده ایم. برای شروع فایل صدایی را که می خواهیم را به تایم لاین اضافه می کنیم. سپس به سربرگ layer می رویم و از بخش new گزینه solid را انتخاب می کنیم تا یک لایه ی سالید به تایم لاین اضافه شود.

لایه را انتخاب می کنیم. به سربرگ افکت می رویم و گروه فیلتر generate و از زیرمجموعه ی این افکت، افکت audio spectrum را انتخاب می کنیم. حالا در پانل کنترل افکت، برای افکتی که اضافه کردیم، برای بخش audio layer فایل صدایی را که اضافه کردیم را انتخاب می کنیم.

ابزار ellipse را انتخاب می کنیم. روی تصویر شکل یا ماسک دایره ای ایجاد می کنیم و در تنظیمات ماسک در تایم لاین گزینه ی add را به none تغییر می دهیم. در تنظیمات افکتی که اضافه کردیم برای path گزینه ی mask 1 را انتخاب می کنیم و با تغییر رنگ inside color و outside color رنگ مورد نظرمان را برای اکولایزر مشخص می کنیم.

اکولایزر صدا ساخته شده، با ایجاد تغییرات در تنظیمات افکت audio spectrum می توانیم نتیجه ی کار را بهتر کنیم. همچنین می توانیم یک تصویر برای بک گراند اکولایزر بگذاریم و یا عنوان فایل را در وسط آن بنویسیم. ما در این آموزش کلمه music را در وسط قرار داده ایم، از اکولایزر صدا می توانیم برای پادکست ها استفاده کنیم.

خب دوستان عزیز به پایان آموزش “ساخت اکولایزر دایره ای در افتر افکت” رسیدیم. چنانچه ابهام یا اشکالی داشتید، می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید.

مهندس الهه محمد دوست

2سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments