آموزش سیاه و سفید کردن ویدیو در پریمیر

1268

0

سیاه و سفید کردن ویدیو پریمیر

این پست بخشی از مسیر متخصص پریمیر است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

دوستان عزیز تاتژنی، برای شما آموزشی دیگر از سری آموزش های نرم افزار پریمیر آماده کرده ایم. در آموزش جذاب امروز قرار است، نحوه سیاه و سفید کردن ویدیو در پریمیر را آموزش دهیم. کار بسیار راحتی می باشد. تا انتهای این آموزش کاربردی همراه ما باشید و از این ترفند استفاده کنید.

آموزش ویدیویی سیاه و سفید کردن ویدیو :

اگر شرایط مشاهده ی ویدیو را ندارید و یا تماشای این ویدئو از حوصله شما خارج است، می توانید در ادامه آموزش متنی را مطالعه کنید.

آموزش سیاه و سفید کردن ویدیو در پریمیر به صورت متنی :

در این فایل دو روش سیاه و سفید کردن تصویر را آموزش داده ایم. اولین روش برای سیاه و سفید کردن تصویر به بخش افکت ها رفته و افکت black and white را انتخاب می کنیم. این افکت در بخش افکت ها در زیر گروه فولدر image control قرار دارد. این افکت را انتخاب کنیم و روی فایل تصویری اعمال کنیم، پس از اضافه کردن این افکت به فایل ویدئویی، تصویر به صورت سیاه و سفید نمایش داده می شود.

روش دوم برای سیاه و سفید کردن تصویر اعمال کردن افکت fast color corrector به فایل تصویری است. این افکت در زیر گروه فولدر obsolete قرار دارد. این افکت را انتخاب کنیم و به فایل تصویری اضافه کنیم، پس از اعمال کردن افکت به فایل ویدئویی به بخش تنظیمات افکت یا effect controls رفته و در تنظیمات افکت color corrector مقدار اشباع شدگی رنگ یا saturation را به صفر تغییر بدهیم. پس از تغییر تنظیمات، فایل تصویری به صورت سیاه و سفید نمایش داده می شود.

افکت سیاه و سفید یکی از افکت های کاربردی در زمینه ی ویرایش فیلم می باشد. این افکت تمامی رنگ های ویدئو را به دو رنگ سیاه و سفید تغییر می دهد.

از افکت سیاه و سفید در فیلم ها برای نمایش زمان گذشته استفاده می شود، همچنین از این افکت می توان برای زیباتر شدن تصویر در موزیک ویدئو ها و یا تیزر های تبلیغاتی استفاده کرد.

به پایان آموزش “سیاه و سفید کردن ویدیو در پریمیر” رسیدیم. امید است مورد رضایت شما واقع شده باشد. چنانچه ابهام، اشکال یا موردی داشتید، می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید.

مهندس الهه محمد دوست

2سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments