آموزش افکت متن متحرک در پریمیر

970

0

افکت متن متحرک در پریمیر

این پست بخشی از مسیر متخصص پریمیر است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

سلام خدمت همه دوستان علاقه مند به پریمیر، در این ویدئو افکت متن متحرک در پریمیر را برای شما دوستان عزیز آموزش داده ایم. امیدواریم مورد توجهتان قرار بگیرید. جهت یادگیری این ترفند، ویئوی زیر را مشاهده نمایید.

آموزش ویدیویی افکت متن متحرک پریمیر :

چنانچه فرصت تماشای ویدئوی فوق را ندارید، یا از حوصله شما خارج است. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش افکت متن متحرک در پریمیر به صورت متنی :

در این آموزش دو افکت بسیار جذاب متن متحرک را برای شما آموزش داده ایم، که قطعا این افکت ها را در تیتراژ یا اواسط بسیاری از فیلم ها یا سریال های خارجی مشاهده کرده اید. احتمالا برایتان جالب و هیجان انگیز خواهد بود، زمانی که بعد از دیدن این ویدئو متوجه شوید، که این افکت های جذاب و حرفه ای را که قبلا فقط در فیلم ها آن را مشاهده می کردید، را اکنون می توانید به راحتی انجام دهید و از انجام آن لذت ببرید.

ایجاد نوشته حرفه ای روی فیلم در premiere pro را باهم خواهیم آموخت. دوستان زیادی مایل به یادگیریِ نوشتن روی فیلم در پریمیر بودند، پس تصمیم گرفتیم با انیمیت کردن نوشته و ایجاد نوشته های متحرک و جذاب آموزش خوبی رو برای شما همراهان ارائه بدهیم.

آموزشی که در ابتدای ویدئو مشاهده می کنید، به صورت متنی در آتش است، که متن در حال شعله ور شدن است. در این آموزش متن را روی ویدیوی شعله های آتش تایپ کردیم. با اضافه کردن افکت ها و اعمال تنظیمات آن را به این صورت در آوردیم.

در آموزش دوم که در بخش دوم ویدیو مشاهده می کنید. مجددا متن را روی ویدیوی مدنظر تایپ می کنیم. ولی این بار با افزودن افکت ها و اعمال تنظیمات خروجی به صورتی است، که ویدیو زیر متن قرار می گیرد و سپس به حالتی که در حال بیرون آمدن از داخل متن است تمام صفحه را فرا می گیرد.

به پایان آموزش “آموزش افکت متن متحرک در پریمیر” رسیدیم. امیدوارم مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد. شما می توانید از طریق بخش نظرات، سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید.

مهندس الهه محمد دوست

2سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments