آموزش ایجاد متن سه بعدی در پریمیر

183

0

آموزش ایجاد متن سه بعدی با پریمیر

این پست بخشی از مسیر متخصص پریمیر است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

هه ی ما گاهی حوصله استفاده همزمان از چند نرم افزار را نداریم ، شاید یه وقت هایی حال نداشته باشید با نرم افزار های گرافیکی نظیر ایلاستریتور یا فتوشاپ طراحی کنید ، در این آموزش سعی داریم با نرم افزار پریمیر یک متن را بصورت سه بعدی در بیاوریم ( نه با فتوشاپ و ایلاستریتور ) . این آموزش جذاب که برای نرم افزار پریمیر آماده شده است را از دست ندهید.

ابتدا پیش نمایش این آموزش را که بصورت ویدئویی برای شما آماده شد است مشاهده کنید :

اگر پیش نمایش فوق مورد توجه و علاقتان هست ، آموزش زیر را که آموزش  ایجاد متن سه بعدی در پریمیر است تماشا کنید:

خب به پایان آموزش “ آموزش ایجاد متن سه بعدی در پریمیر ” رسیدیم امیدوارم مورد توجهتان قرار گرفته باشد؛ شما می توانید از طریق بخش نظرات، سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید .

پریمیر چیست ؟

پریمیر یک نرم افزار قدرتمند ساخته شده توسط شرکت ادوبی است که با آن کار های نظیر ادیت و ویرایش فایل های تصویری انجام می گیرد ، ادوبی پریمیر یکی از آن نرم افزار های مشهور ادوبی است که مورد علاقه ی بسیاری از عکاسان ، فیلم برداران ، انیمیشن سازان و یا حتی فیلم سازان است.
امروزه بیشتر فیلم هایی که دارای بالاترین کیفیت می باشند با استفاده از نرم افزار ادوبی پریمیر تدوین شده اند ، چراکه این نرم افزار بسیار قدرتمند و دارای قابلیت های پر شماری است.

مانیز در تاتژن تصمیم گرفتیم این نرم افزار قدرتمند را به کاربران آموزش دهیم ، در گذشته آموزش انیمیشن لودینگ را در تاتژن قرار داده شد ، همچنین اگر علاقه مند به یادگیری تدوین فیلم با پریمیر هستید اینجا کلیک کنید تا مطالب مربوطه به شما نمایش داده شود.

مهندس الهه محمد دوست

1سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x