آسم – Asthma

355

0

آسم - Asthma

این پست بخشی از مسیر پزشکی است. اگر به این مسیر علاقه مندید اینجا کلیک کنید.

تاتژنی های عزیز و علاقه مند به آموزش های پزشکی، امروز برای شما یک آموزش جذاب دیگر در رابطه با دروس علوم پزشکی آماده کرده ایم. آموزش ما در ارتباط با آسم یا همان Asthma می باشد. آسم یک بیماری بسیار رایج می باشد که مربوط به مجاری تنفسی و هوایی است. از نشانه های این بیماری که به سه گانه آسم معروف می باشد عبارت اند از خس خس کردن، سرفه و تنگی نفس. در ادامه با ما همراه باشید و از ویدیوی آموزشی استفاده نمایید.

مقدمه درس نامه آسم :

برای اولین بار Asthma در مصر باستان تشخیص داده شد و با نوشیدن نوعی مخلوط مداوا می شدن. این بیماری می تواند به علت شرایط محیطی و زمینه ژنتیکی در فرد ایجاد شود.البته بازم هم در حال تحقیق می باشد علت های این بیماری و درک ناقصی از آن در اختیار می باشد. درمان براساس شدت بیماری و علت مبتلا شدن به آن می باشد…

ویدیوی آموزشی Asthma :

‌در این ویدئو که توسط نوکلئوس مدیا ساخته شده است و توسط تیم مدلرن و تاتژن ترجمه شده است، جزئیات بیشتری را با هم فرا خواهیم گرفت :

برای درک و یادگیری بهتر این مبحث ویدیوی آسم زیر را تماشا کنید :

آموزش های پزشکی تاتژن صرفا برای آموزش و پرورش دانشجویان علوم پزشکی می باشد. مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوا با اهداف اجرایی در سطح آزمایشگاهی و صنعتی گریبان گیر تاتژن نخواهد بود. از این رو توجه نمایید به کارگیری آموزش‌ها در پروژه‌های عملی، به طور ویژه در حوزه پزشکی، نیازمند مشورت با مشاورین و متخصصین مجرب است.
همچنین از این مطالب جهت خود درمانی یا تشخیص عارضه های مختلف استفاده نفرمایید. برای درمان حتما به پزشک مراجعه فرمایید.

به پایان ویدیوی آموزشی آسم یا همان Asthma رسیدیم. امیدواریم مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد. چنانچه ابهام، اشکال و یا ایرادی در رابطه با این مبحث داشتید، می توانید در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

medlearn

2سال در کنار تاتژن

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments